“אחותי”- קהילת הבוגרות

״אחותי״ הינה קהילת הבוגרות של עמותת חיל האוויר.

 הקהילה הוקמה במטרה מרכזית אחת: לעודד סולידריות נשית בין בוגרות החיל.
אנו מאמינות שבאמצעות חיבורים, עזרה הדדית ותמיכה- נוכל לייצר כוח חזק שיהווה מודל לאופן בו חברה נשית יכולה להתקדם, כל אחת לחוד וכולנו ביחד.

הקונספט העיקרי של הפעילות מבוסס על שני יסודות עיקריים: הראשון הוא האמונה כי משרתי חיל האוויר מהווים אחד עבור השני משפחה, או כמו שאנחנו קוראים לזה- משפח”א (משפחת חיל האוויר). השני הוא הכוח של הנטוורקינג והעזרה ההדדית.
על כן, כל מי שמצטרפת לקהילה הופכת ׳אחות׳ למישהי אחרת שחברה בקהילה.

מה זה אומר?
כל מצטרפת חדשה תקבל הזדמנות להצטוות למישהי מהקבוצה שתעזור לה בכל עניין מקצועי/אישי שתבחר על פי כישורים נבחרים וצרכים רלוונטיים. לדוגמא, אם מישהי מקימה עסק וזקוקה להכוונה ועזרה במיתוג חדש, היא תצטוות לאחות אשר מתמחה בדיוק בזה. לעומת זאת האחות שהינה מומחית במיתוג, צריכה בדיוק הכוונה ועזרה בעמידה מול קהל או בניית הרצאה, והיא תקבל אחות שמומחית בדיוק בזה.

הבנתן את הרעיון?
אנחנו כאן כדי לעזור אחת לשניה להתקדם, וביחד אנחנו חזקות הרבה יותר.

בנוסף העמותה פועלת להנגיש לבוגרות אפשרויות לקידום והתברגות בתפקידי מפתח בחברה, כמו גם יוזמת פרויקטים ומפגשים תקופתיים עבור פורום הבוגרות. המפגשים כוללים תכנים לקידום אישי ומקצועי וקיום שיח פתוח בין חברות הקבוצה בנושאים מגוונים כגון: עזרה במציאת התפקיד הבא, שיתוף משרות רלוונטיות, סיוע אחת לשניה בשאלות מקצועיות/הקמה של מיזם/פרויקט/עסק וכו’ ועוד.

מוזמנות להצטרף לקבוצה שלנו בפייסבוק

מתחילים לפרסם את רשימת הדוברות לאירוע ההשקה…

קבלו את: יעל ויזל!

יעל ויזל, רס״ן במיל׳, התחילה דרכה בחיל כבוגרת ממר״מ ומתכנתת סימולטורים בביה”ס לטיסה, וכקצינה היתה האישה הראשונה לפקד על צוותי משימות מיוחדות מוטסות וקרקעיות. בתפקידה האחרון היתה מפקדת השלמות הקצונה הטכנולוגיות בביה”ס לקצינים, גם כאן- אישה ראשונה 🙂
מהנדסת חשמל בוגרת הטכניון, ומייסדת-שותפה ומנכ״לית חברת Zeekit המפתחת הדמיות לבוש ממוחשבות ועובדת עם חברות אופנה גלובליות מובילות כמו אסוס, מייסיז ועוד.

עוד על יעל >>  https://bit.ly/33KH1ze

יעל בר, סא״ל במיל׳, שרתה בצה״ל 25 שנה, בתפקידה האחרון בשירות ערכה את בטאון חיל האוויר והקימה את מערך הדיגיטל של חיל האוויר, לצד עיסוק בתקשורת וכתיבה גידלה דור של כתבים צלמים ועורכים והציבה רף להיות תמיד ראשונים בעולם הדיגיטל הצה״לי. דבר שלא פעם גרר קרבות אוויר וירטואליים בגזרת התקשורת. שתי תמונות שהחליטה לפרסם הכו גלים, ומסמלות הרבה את הלך הרוח שהובילה.

תמונה אחת הטייסת המניקה (https://bit.ly/2qR6ad2)
והתמונה השנייה לכבוד יום המשפחה של זוג גאה אדיר ודין (https://bit.ly/2KkFQ1y).

היא חובבת טקסטים מושבעת, מכורה לאקטואליה ונמצאת בגמילה קשה מקוקה קולה.
בשנתיים האחרונות מכהנת כראש מערך התקשורת של יאיר לפיד- ובגלל שלא מערבבים פוליטיקה היא רק אומרת שהעולם הפוליטי לא דומה לשום דבר.

חיל האוויר בשבילה הוא בית ומגדלור, ואם היא צריכה לבחור ספר חובה לקריאה מכל הספרייה שלה, (שמסודרת אגב לפי צבעים), אין לה דילמה: ״אם החיטה״ של מיקי בן כנען.
היא באה לדבר על ״מדברות באלף שפות״ ועל היחודיות של נשים בבניית מעגלים במספר עולמות במקביל, כי שפה נכונה היא קורי הפלא שמחברת את כל חלקי הפאזל של חיינו.