“אחותי”- קהילת הבוגרות

״אחותי״ הינה קהילת הבוגרות של עמותת חיל האוויר.

 הקהילה הוקמה במטרה מרכזית אחת: לעודד סולידריות נשית בין בוגרות החיל.
אנו מאמינות שבאמצעות חיבורים, עזרה הדדית ותמיכה- נוכל לייצר כוח חזק שיהווה מודל לאופן בו חברה נשית יכולה להתקדם, כל אחת לחוד וכולנו ביחד.

הקונספט העיקרי של הפעילות מבוסס על שני יסודות עיקריים: הראשון הוא האמונה כי משרתי חיל האוויר מהווים אחד עבור השני משפחה, או כמו שאנחנו קוראים לזה- משפח”א (משפחת חיל האוויר). השני הוא הכוח של הנטוורקינג והעזרה ההדדית.
על כן, כל מי שמצטרפת לקהילה הופכת ׳אחות׳ למישהי אחרת שחברה בקהילה.

מה זה אומר?
 כל מצטרפת חדשה תקבל הזדמנות להצטוות למישהי מהקבוצה שתעזור לה בכל עניין מקצועי/אישי שתבחר על פי כישורים נבחרים וצרכים רלוונטיים. לדוגמא, אם מישהי מקימה עסק וזקוקה להכוונה ועזרה במיתוג חדש, היא תצטוות לאחות אשר מתמחה בדיוק בזה. לעומת זאת האחות שהינה מומחית במיתוג, צריכה בדיוק הכוונה ועזרה בעמידה מול קהל או בניית הרצאה, והיא תקבל אחות שמומחית בדיוק בזה.

הבנתן את הרעיון?
אנחנו כאן כדי לעזור אחת לשניה להתקדם, וביחד אנחנו חזקות הרבה יותר.

בנוסף העמותה פועלת להנגיש לבוגרות אפשרויות לקידום והתברגות בתפקידי מפתח בחברה, כמו גם יוזמת פרויקטים ומפגשים תקופתיים עבור פורום הבוגרות. המפגשים כוללים תכנים לקידום אישי ומקצועי וקיום שיח פתוח בין חברות הקבוצה בנושאים מגוונים כגון: עזרה במציאת התפקיד הבא, שיתוף משרות רלוונטיות, סיוע אחת לשניה בשאלות מקצועיות/הקמה של מיזם/פרויקט/עסק וכו’ ועוד.

מוזמנות להצטרף לקבוצה שלנו בפייסבוק

מה היה באירוע ההשקה של “אחותי”? לחצו כאן
מה היה במפגש השני של אחותי? לחצו כאן