6.2.20 – מפגש שני של “אחותי”- קהילת הבוגרות של עמותת חיל האוויר

מוזמנות למפגש השני של “אחותי” קהילת הבוגרות של עמותת חיל האוויר  

6.2.2020 בין השעות 20:00-23:00 ב”מיקסר” הרצליה.

אז מה יהיה באירוע?

20:00-20:30 התכנסות
20:30-21:15 שולחנות עגולים – הכרות
21:15-21:30– הפסקת קפה
21:30-22:15– “הקול שלך שווה”
רותם שביט– בעלים ומנכ״לית TalkMaster – ביה״ס למרצים ודיבור בפני קהל. מרצה ומאמנת מרצים ודוברים. העבירה אלפי שעות הרצאות וסדנאות לצד הדרכה אישית וקבוצתית בארץ ובחו״ל בתחומי דיוק ואטרקטיביות מסרים, סטוריטלינג ועוד. רס״ן במיל׳ בחיל האויר בשירות פעיל. מובילה טיולי צילום אקסטרים בלפלנד ובבורמה. בעלת תואר BA בפסיכולוגיה ומדעי הרוח מאונ׳ תל אביב ולימודי תעודה בפוטותרפיה (טיפול בצילום), NLP ופסיכולוגיה חיובית.

22:15-23:00– הרצאות קצרות של נשים מעוררות השראה

ויטל זינגר– חיל-אווירניקית גאה, משותקת ברגליה מילדות, שנלחמה על הזכות להתנדב לצה”ל. ויטל התגייסה לחיל לתפקיד פקידת מבצעים, הובילה מהפיכת נגישות בבסיס עובדה, שירתה בהצטיינות בגף המבצעים של טייסת 124 והמשיכה בטייסת גם לשירות קבע בגף הדרכה. ויטל היא עו”ד, מרצה, מנטורית, ויזמת חברתית סדרתית מובילה שפועלת בקדחתנות לקידום הנגישות והשוויון לאנשים עם מוגבלות באופן רוחבי בכל תחומי החיים; וכן, ספורטאית תחרותית כבר 20 שנה ומדליסטית בינלאומית בריקוד לטיני פראלימפי.
עוד על ויטל: vitalzinger.com

לירן כוהנר גיאור- שירתה בחיל האוויר כמדריכה במיצג חילות ובפרויקט ״מדבר מהשטח״.
מובילת דעת קהל בתחום האופנה והלייפסטייל.
מייסדת ושותפה פעילה במיזם האופנה לכלות בשם LAVAN, בעלת הבלוג המצליח ״מחוברים להורים״ (של חברת נורופן) ייצרנית תוכן במדיה החברתית לחברות אופנה ולייפסטייל בארץ ובעולם

שימו לב! האירועים של קהילת “אחותי” פתוחים לחברות העמותה בלבד, אבל אנחנו נותנים לכן אפשרות להגיע לאירוע אחד של הקהילה ללא הצטרפות לעמותה.

שאלות/תהיות נוספות:
1. אני יכולה לבוא לבד? לא נעים לי….
התשובה שלנו: את יכולה לבוא לבד, זה אפילו רצוי! אנחנו יוצרות כאן קהילה, מצוותות אחיות, חלק מהעניין הוא להכיר נשים חדשות עם מכנה משותף!

2. אני לא מגיעה מהתחום המקצועי של הדוברות- יהיה לי רלוונטי?
מאוד רלוונטי! הסיפורים הם אישיים ולא מקצועיים, ויש להם מסרים שרלוונטיים לכל אחת מאיתנו!

3. אני יכולה לבוא עם בן זוג? עם חברה שלא שירתה בחיל האוויר?
אנחנו אמנם אוהבים את כולם, אבל התשובה במקרה הזה היא- לא. האירוע סגור לנשים בוגרות חיל האוויר בלבד. אנחנו משפח”א ורוצות לבנות גרעין שיאפשר שיח פתוח, מכנה משותף ונוחות מקסימלית.

יש לכן עוד שאלות?

מוזמנות להצטרף לקבוצה שלנו בפייסבוק לשאול שם הכל.

לא מכירות את הקונספט של הקהילה? מוזמנות לקרא קצת-

אז מה זה בעצם “אחותי”?

הקהילה הוקמה במטרה מרכזית אחת: לעודד סולידריות נשית בין בוגרות החיל.
 
אנו מאמינות שבאמצעות חיבורים, עזרה הדדית ותמיכה- נוכל לייצר כוח חזק שיהווה מודל לאופן בו חברה נשית יכולה להתקדם, כל אחת לחוד וכולנו ביחד.🙋

הקונספט העיקרי של הפעילות מבוסס על שני יסודות עיקריים: הראשון הוא האמונה כי משרתי חיל האוויר מהווים אחד עבור השני משפחה, או כמו שאנחנו קוראים לזה- משפח”א (משפחת חיל האוויר). השני הוא הכוח של הנטוורקינג והעזרה ההדדית.
 
על כן, כל מי שמצטרפת לקהילה הופכת ׳אחות׳ למישהי אחרת שחברה בקהילה.

מה זה אומר?
 
כל מצטרפת חדשה תקבל הזדמנות להצטוות למישהי מהקבוצה שתעזור לה בכל עניין מקצועי/אישי שתבחר על פי כישורים נבחרים וצרכים רלוונטיים.

לדוגמא, אם מישהי מקימה עסק וזקוקה להכוונה ועזרה במיתוג חדש, היא תצטוות לאחות אשר מתמחה בדיוק בזה. לעומת זאת האחות שהינה מומחית במיתוג, צריכה בדיוק הכוונה ועזרה בעמידה מול קהל או בניית הרצאה, והיא תקבל אחות שמומחית בדיוק בזה.

הבנתן את הרעיון? 
 
אנחנו כאן כדי לעזור אחת לשניה להתקדם, וביחד אנחנו חזקות הרבה יותר.

בנוסף העמותה פועלת להנגיש לבוגרות אפשרויות לקידום והתברגות בתפקידי מפתח בחברה, כמו גם יוזמת פרויקטים ומפגשים תקופתיים עבור פורום הבוגרות.
המפגשים כוללים תכנים לקידום אישי ומקצועי וקיום שיח פתוח בין חברות הקבוצה בנושאים מגוונים כגון: עזרה במציאת התפקיד הבא, שיתוף משרות רלוונטיות, סיוע אחת לשניה בשאלות מקצועיות/הקמה של מיזם/פרויקט/עסק וכו’ ועוד

תמונות מאירוע ההשקה של אחותי מה 22.11.19