20.5.22 ו- 27.5.22 – הקיסר, הרצל וחברי העמותה מגיעים לירושלים

הסיור יערך ב 2 תאריכים לבחירתכם


מסעו של קיסר גרמניה וילהלם השני לארץ ישראל בחודשים אוקטובר-נובמבר 1898 היה נקודת ציון בולטת בתולדות ארץ ישראל בתקופה העות’מאנית ובתולדות הציונות. במהלך המסע, שנמשך מ-11 באוקטובר עד 26 בנובמבר 1898, ביקר הקיסר בין היתר בחיפה, יפו, וירושלים. וילהלם השני ביקש לחזק את יציבותו של השלטון העות’מאני, שנחלש בעקבות המשבר בבלקן בשנים 1877–1878, לתמוך במעמדה של הנצרות, ובמיוחד של הכנסייה הפרוטסטנטית, וכן לעודד את המתיישבים הנוצרים והיהודים בארץ ישראל. במהלך הביקור נפגש הקיסר עם בנימין זאב הרצל.
אנחנו נצא לסיור בירושלים לבכיר את המסלול הנפרד והמשותף של הקיסר והרצל במרכז ירושלים – בין הדוידקה לחומת העיר העתיקה.
סיור רגלי בדרגת קושי קלה, יערך ביום שישי 20.5.22 ו 27.5.22, נפגש ב -0830, נסיים עד 1230 (כדי שיהיה לכם זמן לבלות בשוק מחנה יהודה…).

מתי?

ביום שישי 20.5.22,
ביום שישי 27.5.22,
נפגשים בשעה 08:30

נקודת המפגש תשלח בנפרד למשתתפי הטיול בלבד.

עלות 

עלות הטיול – 50 ש”ח

הדרכה

נעם תמיר – סא”ל במיל, איש מערך המסוקים.

הערות

* ההשתתפות בטיול מותנית בהרשמה ובתשלום מראש. 
*  כל סיור מוגבל ל- 50 משתתפים.
* לפרטים נוספים, נא לפנות לשלמה משיח, מנהל התוכנית, [email protected]
ביטולים יתקבלו עד 48 שעות לפני מועד הטיול.
* הגעה ברכבים פרטיים. 
* ההצטרפות לטיול מהווה אישור מצידי כי בדקתי את כל פרטי הטיול כולל דרגת קושי, דרישות גופניות וכד’ ואני מצהיר כי מצב בריאותי ומצב בריאות בת/בן זוגי לטיול מאפשר לנו להשתתף בטיול. אנו מודעים לכך ומסכימים לכך כי ההצטרפות לטיול הינה באחריותנו בלבד, עמותת חיל האוויר והצוות המוציא לפועל את הפעילות אינם נושאים באחריות ביטוחית ו/או רפואית כזאת או אחרת והעמותה מהווה גורם מתאם בלבד. עקב מחלת הקורונה ההצטרפות לטיול היא לבעלי תו ירוק בלבד, אנו מאשרים כי הוא נמצא ברשותנו. אני מאשר כי עדכנתי את בן/בת זוגי לטיול בפרטי הטיול והצהרה זו והוא הביע בפני את הסכמתו למתן אישורי.5