הקיץ הזה הכוכבים מגיעים עד אלייך!

הקורונה לא עוצרת אותנו – עושים מהלימון לימונדה – מוחיטו!

הבאנו את הכוכבים עד אלייך!!! (בזום)

אז מה בתכנית?

ביום שישי, ה-21.8 בשעה 10:00 נפגשו (בזום) חברי עמותת חי”ל האוויר לשיחה מרתקת עם קרן מרציאנו, העורכת הכלכלית בחדשות 12.

קרן שיתפה אותנו בנתונים מסקרנים על המשבר החריף בעקבות סגר הקורונה, בתחזיות שלה להמשך הדרך ובסודות של מאחורי הקלעים שאנחנו פחות חשופים אליהם. במסגרת המפגש התאפשר לחברי העמותה לשאול את קרן שאלות במגוון נושאים שסיקרנו אותם וכמובן להכיר מקרוב את אחת הנשים שמשפיעות על סדר היום הציבורי בישראל.

 

ביום רביעי, ה-9.9 בשעה 20:00 ירדן ג’רבי, תחלוק איתנו את התובנות שפיתחה בהתמודדות עם תחרות ויריבות, לרבות התמודדות עם לחצים, כישלונות והצלחות, איתור החולשות והחוזקות האישיות לצד היכולות הטכניות והמנטאליות.

התמודדותה של ירדן עם הנושא המגדרי בספורט בו נדרש כוח פיזי לצד תחכום ואסטרטגיה והכלים אותם פיתחה לצורך התמודדות זו מאפשרת למאזינים לזהות בתוכם יכולות ורעיונות בדרכם להגשמת חלום ולפריצת תקרת הזכוכית.


ביום שישי, ה-25.9, בשעה 10:00
ד”ר מאיה רוזמן, מומחית לתזונה ודיאטה, מגישת פינה קבועה בתכנית הכלכלית ערוץ 12, קשת, ותכנית רדיו שבועית ב-103FM  תחלוק איתנו טיפים מנצחים לקראת החגים שיכולים לתרום לשדרוג הבריאות ושמחת חיים!                             

מבולבלים מעודף מידע ונתונים סותרים? כבר לא בטוחים מה בריא לאכול ומה מזיק? בהרצאה נעשה סדר, נראה כיצד אפשר לספק לגוף בקלות את כל דרישותיו, נלמד כיצד לבדוק מוצרים שאנחנו קונים, נראה ממה כדאי להימנע ומה אפשר לשלב במידה הנכונה.

 

  • מספר המקומות מוגבל, כל הקודם זוכה!
  • ההרצאות פתוחות לחברי עמותת חיל האוויר בלבד.
  • אנו מאפשרים לכל חבר עמותה לרכוש 2 כרטיסים נוספים במחיר המסובסד ולהזמין בני משפחה/חברים
  • בכדי להזמין כרטיסים לאורחים נוספים יש לסמן את מספר המשתתפים בדף התשלום.
  • שימו לב – יתבצע אימות בכניסה לזום – לא ניתן להשתתף ללא רישום מקדים